Esindusmeeskond tuli Eesti meistriks

Sparta team Automaailm esindusmeeskond tuli Kalevi Spordihallis peetud PAF saalihokiliiga superfinaalis tulemusega 7-2 (4:0; 0:1; 3:1) Eesti meistriks!

Meeskond alustas finaali ideaalselt, kui esimene kolmandik suudeti mängu 4-0 juhtima minna.  Skoori avas Kermo Uue, kellele järgnesid Sander Savi, Gerdo Unga ja Stenver Savi väravad.

Teine kolmandik suutis Jõgeva enda mängu käima saada ning mäng muutus väga tasavägiseks. Kolmandiku lõpus suutsid külmapealinna mängijad ka arvulisest ülekaalust ühe korra meie väravavõrku palli toimetada.

Kolmas kolmandik oli Jõgeval hea võimalus mängu tagasi tulla, kui 47. minutil Rome Andro Moora väravast vähendati vahet 4-2 peale. Seejärel näitas täiesti teisest klassist mängu Egert Unga, kes tegi skoori lausa 3 korda vormistades lõppseisuks 7-2.

Täname kõiki mängijaid, treenereid, toetajaid ja muidugi ka fänne!